22 September - pointscore update.

Moderator: Peter Butterfield

22 September - pointscore update.

Postby Colleen Davis » Mon 22 Sep 2008 9:22 am

Here is the latest update for the YTD pointscore. All trials which have there results posted on this site as at 9am September 22 are included.
Any questions or corrections please PM Colleen Davis.

1. Jack Lynch's Gr Nat RT Ch COALSGARTH TASSIE FERN (Lab B) with 143 points - All Age: 1st x 7, 2nd x 3, 3rd x 3. Championship: 1st x 2, 2nd x 1.
2. R&P Tawton's Gr RT Ch KADNOOK TANKS AHEAP (Lab D) with 108 points - All Age: 1st x 4, 2nd x 5, 3rd x 3. Championship: 2nd x 1.
3. Maggie Hankinson's Gr RT Ch OC ALTIQUIN STERN JDX ADM (Lab D) with 103 points - All Age: 1st x 8, 2nd x 3, 3rd x 1.
4. R&P Tawton's Gr RT Ch KADNOOK KING OF KANBERA DM (Lab D) with 97 points - All Age: 1st x 3, 2nd x 4, 3rd x 4. Championship: 3rd x 1.
5. Russell Whitechurch's Gr Nat RT Ch ADDERSLOT CRACKERS TRIGA (Lab B) with 87 points - All Age: 1st x 4, 2nd x 1, 3rd x 3. Championship: 1st x 1, 3rd x 1.
6. Gareth Tawton's Gr RT Ch KADNOOK PRIDE OV CORK CM (Lab D) with 70 points - All Age: 1st x 2, 2nd x 5. Championship: 1st x 1.
7. K&N Eltringham's Gr RT Ch REVEIRTER JET KITE (Lab D) with 69 points - All Age: 1st x 6, 2nd x 1, 3rd x 1.
8. Judy Pannett's RT Ch FEATHERHUNT JOSHUA (Lab D) with 56 points - All Age: 1st x 1, 2nd x 5, 3rd x 1.
9. Kevin Andrews' RT Ch TOCKATUNGA DOWN UNDER (Lab D) with 55 points - All Age: 1st x 1, 2nd x 4, 3rd x 2.
10. Jim Hargreaves' Gr RT Ch WINTERSET MOON SHADOW CM (GR D) with 54 points - All Age: 1st x 4, 3rd x 1. Championship: 2nd x 1.
11. Laurelle Draper's RT Ch & OC COALSGARTH CLIPPER (Lab B) with 50 points - All Age: 1st x 2, 2nd x 4.
12. Mike McClure's KADNOOK ROYAL LANCER (Lab D) with 46 points - Novice: 1st x 1, 2nd x 1, 3rd x 2. Restricted: 1st x 2, 2nd x 3, 3rd x 3.
12. K&N Eltringham's TERRAWAY AVALANCHE RRD (Lab B) with 46 points - All Age: 1st x 2, 3rd x 4.
14. Bill Hepburn's RT Ch REVEIRTER SNOW STORM (Lab D) with 43 points - All Age: 1st x 3, 2nd x 2.
15. Colleen Davis' Ch ASHLAREN OXFORD ET RRD (Wei D) with 42 points - Restricted: 1st x 3, 3rd x 4. All Age: 2nd x 1.
15. Joe Law's LINDENLAKE CHIPPER BRAVO (Lab D) with 42 points - Restricted: 1st x 3, 2nd x 3. All Age: 1st x 1.
17. Ray Ashenden's RT Ch HORRISSAPIT SURPRISE (Lab B) with 41 points - All Age: 1st x 1, 2nd x 4.
17. Di Lynch's LOWTHER HIGHLAND MOLLY (Lab B) with 41 points - Restricted: 1st x 3, 2nd x 3, 3rd x 2.
19. Russell Kennon's BEEREEGAN SANDSTONE (Lab D) with 40 points - Restricted: 1st x 3, 2nd x 2, 3rd x 1. All Age: 2nd x 1.
20. Russell Whitechurch's TOCKATUNGA LITTLE RASCAL (Lab B) with 37 points - All Age: 1st x 1, 3rd x 1. Championship: 2nd x 1, 3rd x 1.
20. D Blackman's MHADAIDH MY DADDYS CUIL () with 37 points - Novice: 1st x 2, 2nd x 3, 3rd x 1. Restricted: 1st x 1, 2nd x 2, 3rd x 2.
22. D Colasimone's RT Ch MACROPUS MONTY CD (GSP) with 35 points - All Age: 1st x 3, 2nd x 1.
22. Georgina Golle's RT Ch WRANGHAM BUZZ AROUND CD (ESS D) with 35 points - All Age: 1st x 2, 3rd x 1. Championship: 3rd x 1.
24. Tony Higgans' LINDENLAKE BLACK MIST (Lab B) with 34 points - Restricted: 1st x 3, 3rd x 2. All Age: 2nd x 1.
24. M&W Davis' Nat Gr RT Ch BEEREEGAN ONE TREE (Lab D) with 34 points - All Age: 1st x 2, 2nd x 2.
24. Dave Henderson's MHADAIDH RED HOT SPECIAL (GR D) with 34 points - Restricted: 1st x 4, 2nd x 2.
27. Vivienne Jones' ADDERSLOT BRIDGET JONES NRD (Lab B) with 33 points - Restricted: 1st x 1, 2nd x 3, 3rd x 3.
27. Judy Pannett's REVEIRTER CUP ETHEREAL NRD (Lab B) with 33 points - Restricted: 1st x 1, 2nd x 3, 3rd x 3.
29. Russell Whitechurch's RT Ch TOCKATUNGA SLICK WILLIE (Lab D) with 32 points - All Age: 1st x 1, 2nd x 2, 3rd x 1.
29. Russell Kennon's Nat RT Ch BEEREEGAN GUNBOWER DM (Lab B) with 32 points - All Age: 1st x 2, 3rd x 2.
29. Martyn Dickson's WAUCHOPE JASWINDER (GSP B) with 32 points - Novice: 1st x 2, 2nd x 2. Restricted: 2nd x 2, 3rd x 3.
32. Joe Law's KADNOOK REMEMBER JAZZ (Lab B) with 31 points - All Age: 1st x 1, 2nd x 1, 3rd x 2.
32. Gary Creighton's KOBNKO B C0Z U CAN NRD (GWP B) with 31 points - Novice: 1st x 1, 2nd x 1, 3rd x 3. Restricted: 1st x 3, 2nd x 1.
32. Dave Mills' POINTGOLD OBLITERATE (GSP D) with 31 points - All Age: 1st x 1, 2nd x 1, 3rd x 2.
35. Peter Betteridge's FEATHERHUNT JUSTLIKEGABBY (Lab B) with 30 points - All Age: 2nd x 2, 3rd x 2.
35. Kirsty Gray's FIREBUSH SERGEANT PEPPER RRD (FCR D) with 30 points - Novice: 2nd x 1. Restricted: 1st x 3, 2nd x 2.
35. M Mason's WINTERSET THE WOODSMAN NRD (GR D) with 30 points - All Age: 2nd x 2, 3rd x 2.
38. Heather Ellis' ELLISHEA KATO CZARDA RRD (GR B) with 29 points - Restricted: 1st x 1. All Age: 1st x 1, 3rd x 2.
38. Bill Hepburn's REVEIRTER CUP THINKBIG (Lab D) with 29 points - Restricted: 1st x 2. All Age: 1st x 1, 2nd x 1.
40. G&S Tawton's KADNOOK BLKN BLU (Lab D) with 28 points - Novice: 1st x 1, 2nd x 1, 3rd x 2. Restricted: 1st x 2, 2nd x 1, 3rd x 1.
41. Ben Kradolfer's GALESTROM TIME TRACKER (Lab B) with 27 points - Novice: 2nd x 1, 3rd x 3. Restricted: 2nd x 2, 3rd x 3.
42. R&D McCann's Ch TOPNOTCH EXALT NRD (GSP D) with 26 points - Restricted: 2nd x 2, 3rd x 4.
43. Joe Vella's RT Ch LINDENLAKE BLACK JAZZ (Lab B) with 25 points - All Age: 1st x 2, 3rd x 1.
43. Heather Ellis' RT Ch ELLISHEA ASKS GYPSY (GR B) with 25 points - All Age: 1st x 1, 2nd x 2.
43. Laurelle Draper's LYDSTEP TANNER CDX RRD (Lab) with 25 points - All Age: 1st x 2, 3rd x 1.
46. Lara Sedgmen's HANAFOR ROUSEL VIERI CDX NRD ADM JDM JDO GDX SPD SD (Vizsla D) with 24 points - Restricted: 1st x 1, 2nd x 2, 3rd x 2.
46. John Lawton's KADNOOK SPORTING CHANCE RRD (Lab D) with 24 points - All Age: 1st x 1, 2nd x 1, 3rd x 1.
48. Maggie Hankinson's ALTIQUIN GLORY RRD CDX JDK ADX (Lab B) with 23 points - All Age: 1st x 1, 3rd x 2.
48. Jeff Patrick's CAVAJAL BUCCANEER (Lab D) with 23 points - Restricted: 1st x 3, 2nd x 1.
48. Eddie Frandsen's RT Ch FEATHERHUNT KIT AARD (Lab B) with 23 points - All Age: 1st x 1, 3rd x 2.
48. Greg Meeve's RT Ch FEATHERHUNT SUSAN (Lab) with 23 points - All Age: 1st x 1, 3rd x 2.
52. Jack Montasell's RT Ch KADNOOK RUSTY NAILS (Lab B) with 22 points - All Age: 2nd x 1, 3rd x 2.
52. Kerry Webster's TRUCLASS THE SWAGMAN AARD (Lab D) with 22 points - All Age: 2nd x 1, 3rd x 2.
54. G Warren's YELLESSIE BILLY (Lab) with 21 points - All Age: 3rd x 3.
55. Bob Boodnikoff's BEEREEGAN BRINDABELLA (Lab B) with 20 points - Restricted: 1st x 2. All Age: 2nd x 1.
55. Jason Ferris' BEEREEGAN KEMI KEMI (Lab B) with 20 points - Restricted: 2nd x 4.
55. Donna Bruhl's GOLDALLURE MISS FORTUNE UD (GR B) with 20 points - Novice: 1st x 2, 2nd x 3. Restricted: 3rd x 2.
55. John Palmer's LOWTHER HIGHLAND DAN (Lab D) with 20 points - Novice: 1st x 2. Restricted: 2nd x 2, 3rd x 1.
59. S Bath's MORAGO THEBIG COOT (CBR D) with 19 points - Novice: 2nd x 7, 3rd x 5.
60. Evan Mangin's JAGHUNDE PRODIGAL SON (GSP D) with 18 points - Novice: 1st x 1. Restricted: 1st x 1, 2nd x 1, 3rd x 1.
61. L Wise's BIRDLEHAND ALL THE WAY RRD (Lab) with 17 points - All Age: 1st x 1, 2nd x 1.
61. S Dansie's CAVAJAL BRINDABELLA (Lab B) with 17 points - Novice: 1st x 2, 2nd x 1. Restricted: 2nd x 1, 3rd x 1.
61. Sam Haigh's GARJANHAUF ERROL RRD (Lab D) with 17 points - All Age: 1st x 1, 2nd x 1.
61. Elio Colasimone's RT Ch MACROPUS DON (GSP) with 17 points - All Age: 1st x 1, 2nd x 1.
61. Susie Partridge's RT Ch MAJOLEY RAGS T RICHES (Lab D) with 17 points - All Age: 1st x 1, 2nd x 1.
61. Peter Doley's WINTERSET ANZAC RRD (GR D) with 17 points - Restricted: 1st x 2, 2nd x 1.
67. Garrick Bridges' ADDERSLOT MUSTANG SALLY RRD (Lab B) with 16 points - All Age: 1st x 1, 3rd x 1.
67. Greg Meeve's BINGLEBAR BENNY (Lab D) with 16 points - Restricted: 1st x 1, 2nd x 2.
67. Sam Haigh's FELDHUND PURDY BRONCO (GSP D) with 16 points - Restricted: 1st x 1, 2nd x 2.
67. Norma Harry's FERNAMBER TAMBOURINE CDX NRD (GR B) with 16 points - Restricted: 1st x 1, 2nd x 2.
67. P Hadley's STRATHESK CHICA BROWN (Lab D) with 16 points - All Age: 2nd x 2.
72. Malcolm Tyrie's BEEREEGAN MIRANDA ROSE (Lab) with 15 points - Novice: 1st x 3, 2nd x 3.
72. M Meerkotter's RT Ch BLACKBOY GUNSHOT (Lab D) with 15 points - All Age: 2nd x 1, 3rd x 1.
72. P Towning's GAINI RUNNING WILD CDX NRD (GR) with 15 points - Restricted: 1st x 1, 2nd x 1, 3rd x 1.
72. Malcolm Tyrie's KADNOOK COLOUR ME BLONDE (Lab B) with 15 points - All Age: 2nd x 1, 3rd x 1.
72. A&C Latimer's Ch LINDSAYVALE MR MAGIC (CCR D) with 15 points - Novice: 1st x 3, 2nd x 1, 3rd x 4.
72. Graeme Allen's PEPPERHILL ASTRAL PIPPA CDX RRD (GR B) with 15 points - All Age: 2nd x 1, 3rd x 1.
72. Kevin Andrews' RT Ch TOCKATUNGA TWIST OF FATE (Lab B) with 15 points - All Age: 2nd x 1, 3rd x 1.
79. S&M Hall's Gr RT Ch BAMBILLAY BRAVE HEART (Lab D) with 14 points - All Age: 3rd x 2.
79. Sean Sutton's COALSGARTH NUTMEG (Lab D) with 14 points - Restricted: 2nd x 1. All Age: 1st x 1.
79. Kerry Webster's MHADAIDH ESPECIALLY HOT (GR B) with 14 points - Novice: 2nd x 1. Restricted: 1st x 2.
79. Vic Ayres' OTFORD FITZ BOLO (Lab D) with 14 points - Restricted: 2nd x 1. All Age: 1st x 1.
83. Nick Dilayro's YORIFIELD STAR OF WONDER (GSP D) with 13 points - Restricted: 2nd x 1, 3rd x 2.
84. G Parkinson's BEEREEGAN BROKES PROMISE (Lab D) with 12 points - Novice: 1st x 3, 2nd x 1, 3rd x 1.
84. S&M Hall's BEEREEGAN RIVER STONE (Lab) with 12 points - Restricted: 1st x 2.
84. Malcolm Tyrie's BIRDELHUNDE GEORGE (Lab) with 12 points - Novice: 1st x 1, 2nd x 4, 3rd x 1.
84. Cascott Knls' CASCOTT ASHBEARE LINDSAY () with 12 points - Novice: 2nd x 3, 3rd x 1. Restricted: 2nd x 1.
84. G Rogers' KADNOOK FIELD OF DREAMS (Lab D) with 12 points - Novice: 1st x 2, 2nd x 2, 3rd x 2.
84. K&N Eltringham's REVEIRTER CUP MAKYBEDIVA (Lab B) with 12 points - Restricted: 1st x 2.
84. Dean Furnell's REVEIRTER CUP SAINTLY (Lab D) with 12 points - Novice: 1st x 3, 2nd x 1, 3rd x 1.
84. Amand Golle's TALLOWWOOD VODKA (Lab D) with 12 points - Restricted: 1st x 2.
84. Lara Sedgmen's TOPNOTCH LORD NRD (GSP D) with 12 points - Novice: 1st x 3, 2nd x 1, 3rd x 1.
84. Peter Betteridge's TRUCLASS BOSSCO (Lab D) with 12 points - Restricted: 1st x 2.
94. Dodo Kelly's FERNFALL GALLANT TROOPER CD NRD (GR D) with 11 points - Restricted: 1st x 1, 2nd x 1.
94. L Frawley's FIELDGOLD SCOTTISH LOCH (GR D) with 11 points - Novice: 1st x 2, 2nd x 2, 3rd x 1.
94. Roy Davies' LOWTHER HIGHLAND DRUM (Lab) with 11 points - Novice: 1st x 3, 2nd x 1.
94. M Sullivan's TOPBRASS WOS MACY (GR B) with 11 points - Restricted: 1st x 1, 2nd x 1.
98. P Hamson's MORAGO COOTS CRUSADER NRD (CBR D) with 10 points - Novice: 1st x 3, 3rd x 1.
98. Nick Dilauro's BEEREEGAN VASSE FELIX (Lab D) with 10 points - Novice: 1st x 2, 2nd x 1, 3rd x 2.
98. D Mahoney's BRYSNIF GAME GUY (GSP) with 10 points - Novice: 1st x 1, 2nd x 1. Restricted: 2nd x 1.
98. J. Wilkinson's EIREANNMADA SONG N DANCE (Irish Setter B) with 10 points - Novice: 1st x 2, 2nd x 2.
98. Jack Lynch's LOWTHER HIGHLAND TSU (Lab D) with 10 points - Restricted: 1st x 1, 3rd x 1.
98. Natasha Faulkner's SILBERSEE JAUNTY JOHNNY NRD CDX ET (Wei D) with 10 points - Restricted: 1st x 1, 3rd x 1.
104. S Watson's ADLIGJAGER DESERT STORM (Wei B) with 9 points - Restricted: 2nd x 1, 3rd x 1.
104. M Davis' BEEREEGAN LAST BOY SCOUT () with 9 points - Novice: 1st x 3.
104. John Lewis' KADLINGA BLACK PEPPER (Lab D) with 9 points - Novice: 1st x 2, 3rd x 3.
104. Kadnook Knls' KADNOOK DREAM ALIL DREAM (Lab B) with 9 points - Novice: 1st x 2, 2nd x 1, 3rd x 1.
104. R&P Tawton's KADNOOK KWIK SAND (Lab D) with 9 points - All Age: 1st x 1.
104. Grant Cowper's Ch LABEANA SECRET WHISPERS NRD (Lab B) with 9 points - Novice: 1st x 2, 2nd x 1, 3rd x 1.
104. Jean Henderson's MHADAIDH TRICKY DICKY (GR D) with 9 points - Novice: 1st x 1, 2nd x 2, 3rd x 2.
104. Margaret Sullivan's YUROKA NEW YEARS SPRITZ (Lab B) with 9 points - Restricted: 2nd x 1, 3rd x 1.
112. Lisa-maree Price's AVOKAH JOLLY ROGER CD NRD (Lab D) with 8 points - All Age: 2nd x 1.
112. Wendy Michalk's AVOKAH RANI (Lab) with 8 points - All Age: 2nd x 1.
112. R Johnson's BEEREEGAN BRIAR RIDGE (Lab D) with 8 points - Novice: 1st x 2, 2nd x 1.
112. G Meeve's BENGLEBAH BENNY (Lab) with 8 points - Restricted: 3rd x 2.
112. Ian Besanko's Gr Dual Ch BESKO THE RED BARON (Wei D) with 8 points - All Age: 2nd x 1.
112. Brian Kennedy's DINDIGOLD FAIR DINKUM RRD (GR D) with 8 points - All Age: 2nd x 1.
112. Jean Henderson's RT Ch GLENREGAL ROYAL LORD CDX (GR D) with 8 points - All Age: 2nd x 1.
112. W Michalk's JAGHUNDE OZEANS VIER (GSP B) with 8 points - All Age: 2nd x 1.
112. Bryan Pritchard's RT Ch KADNOOK DROP O BLACK MAGIC (Lab B) with 8 points - All Age: 2nd x 1.
112. Allan Bartram's POINTGOLD ABIT OVA DEVIL (GR D) with 8 points - Novice: 1st x 1, 2nd x 2, 3rd x 1.
112. Prue Winkfield's YORIFELD TORNADO (GSP) with 8 points - Novice: 2nd x 1. Restricted: 1st x 1.
123. Alan Donovan's ALERPOINT JACK O HEARTS (GSP D) with 7 points - Novice: 3rd x 1. Restricted: 1st x 1.
123. P Reekie's COALSGARTH BLACK DOUGLAS (Lab D) with 7 points - All Age: 3rd x 1.
123. Cheryl Hargreaves' DINDIGOLD MISS ATTITUDE (GR B) with 7 points - Novice: 1st x 2, 3rd x 1.
123. Jackie Duffy's RT Ch TCh Och ETHYLWYN DR PHIL (Lab D) with 7 points - All Age: 3rd x 1.
123. John Beven's RT Ch KADNOOK MY MCGREGOR (Lab D) with 7 points - All Age: 3rd x 1.
123. S Castle's KADNOOK STAR TREKKER NRD (Lab D) with 7 points - All Age: 3rd x 1.
123. G. Rogers' KADNOOK TURN THE PAGE (Lab) with 7 points - All Age: 3rd x 1.
123. Marg Sullivan's Ch LINDENJUDE INSTRUCK TOAMI UD RRD (FCR) with 7 points - All Age: 3rd x 1.
123. Amy Lodder's Ch TENARDA GOING GREAT GUNS (CBR B) with 7 points - All Age: 3rd x 1.
123. Wayne Outtrim's WARWIBA BRAVE HEART RRD (GSP D) with 7 points - All Age: 3rd x 1.
123. Eleanor Johnson's Ch WAUCHOPE INDIANA JONES ET AD JD R+F107RD (Britt Sp) with 7 points - All Age: 3rd x 1.
134. Cascott Knls' ASHBEARE LINDSAY (Lab D) with 6 points - Restricted: 1st x 1.
134. Annette White's CAVAJAL INDUS (Lab B) with 6 points - Novice: 1st x 1, 2nd x 1, 3rd x 1.
134. Lynne Strang's LYDSTEP CONTESSA RRD (Lab B) with 6 points - Restricted: 1st x 1.
134. J Mackenzie's OAKRIDGE GOING T XTREMES () with 6 points - Novice: 1st x 1, 2nd x 1, 3rd x 1.
134. Russell Thomas' FT Ch TOPNOTCH HIJINX (GSP B) with 6 points - Novice: 2nd x 1. Restricted: 3rd x 1.
134. Prue Winkfield's YORIFIELD JOY TO THE WORLD NRD (GSP B) with 6 points - Restricted: 1st x 1.
134. L Dick's YUROKA SEA BREEZE (Lab) with 6 points - Novice: 1st x 1, 2nd x 1, 3rd x 1.
141. Julie Cramond's ADDERSLOT MAVERICK (Lab D) with 5 points - Restricted: 2nd x 1.
141. M Carty's DINDIGOLD LARRIKAN LADY (GR B) with 5 points - Restricted: 2nd x 1.
141. Greywei Kennels' Ch GREYWEI BAHAMA SUNRISE (Wei B) with 5 points - Restricted: 2nd x 1.
141. Vince Bailey's KADNOOK CALL THE SHOTS (Lab D) with 5 points - Novice: 1st x 1, 2nd x 1.
141. Lyn Wise's KUVEN LASTING MEMORIES (Lab) with 5 points - Novice: 1st x 1, 3rd x 2.
141. Anne Cameron's MHADAIDH SPECIAL ELLA (GR B) with 5 points - Novice: 1st x 1, 2nd x 1.
141. John Cash's PANDERCOM BABE (Lab B) with 5 points - Novice: 1st x 1, 3rd x 2.
141. Andrew Yeomans' TRUCLASS RAMLAD (Lab D) with 5 points - Restricted: 2nd x 1.
149. Leanne O'Sullivan's BEEREEGAN BELLRIVER (Lab B) with 4 points - Novice: 2nd x 1, 3rd x 2.
149. Margaret Bourn's Aus Gr Ch BOURNBEAU FLAMES FEATURE (GR B) with 4 points - Novice: 1st x 1, 3rd x 1.
149. Jackie Price's BROMHUND GRETA GARBO (Wei) with 4 points - Restricted: 3rd x 1.
149. Mark Sargison's POINTGOLD HELGA (GSP B) with 4 points - Novice: 2nd x 1, 3rd x 2.
149. Sue Grant's TAUVECHAN RIOT AT GRANBLE (GR B) with 4 points - Restricted: 3rd x 1.
149. Trevor Lodder's TENARDA HAWKEYES NRD (CBR D) with 4 points - Restricted: 3rd x 1.
155. Merrilyn Walsh's AVOKAH CHOCABLOC (Lab) with 3 points - Novice: 1st x 1.
155. J Montasell's KADNOOK RUSTYS LASS (Lab B) with 3 points - Novice: 2nd x 1, 3rd x 1.
155. A Briffa's PREPELICA THUNDER POINT CD (GSP B) with 3 points - Novice: 1st x 1.
155. Bob Thompson's SHIKAGILLY JUST A FLUKE (ESS D) with 3 points - Novice: 1st x 1.
155. Anna Playdon's TOCKATUNGA BLACK SHEEP (Lab B) with 3 points - Novice: 1st x 1.
155. Barry Cummins' WRANGHAM IRONBARK CDX (ESS D) with 3 points - Novice: 1st x 1.
155. Diane McCann's YORICK DRUMMER BOY (GSP D) with 3 points - Novice: 1st x 1.
155. G Fane's LINDENLAKE JUNIPER BERRY (Lab B) with 3 points - Novice: 1st x 1.
163. Peter Reimann's BOURNBEAU SIR JAMES (GR D) with 2 points - Novice: 2nd x 1.
163. Sue Dansie's CAVAJAL STORMY SUMMER (Lab B) with 2 points - Novice: 2nd x 1.
163. Tony Higgans' CORINTHOS NITE STAA (GSP B) with 2 points - Novice: 2nd x 1.
163. Malcolm Tyrie's FELDHUND PERAZZI (GSP) with 2 points - Novice: 3rd x 2.
163. Geoff Griffiths (handler Carol Griffiths)'s GAMEFINDER INDIANA (Lab B) with 2 points - Novice: 3rd x 2.
163. Gail Phoenix's GERSHOPOIN RAZORS EDGE (GSP D) with 2 points - Novice: 2nd x 1.
163. Steve Grainger's GETREU MADZ OGOLD (GSP B) with 2 points - Novice: 2nd x 1.
163. Cheryl Hargreaves' IRONBARK STOP PRESS (GR D) with 2 points - Novice: 2nd x 1.
163. Gary Papamarkos' MHADAIDH DARE TO B SPECIAL (GR B) with 2 points - Novice: 2nd x 1.
163. Jadine Mackenzie's OAKRIDGE ICE BREAKER (GSP D) with 2 points - Novice: 2nd x 1.
163. Anne Wedgewood's QUINTHINGA VANESSA CD (ESS) with 2 points - Novice: 2nd x 1.
163. Lyn Schmidt's RAYMEL KARMA EXOTIC LADY CDX (Lab B) with 2 points - Novice: 2nd x 1.
163. Peter Reimann's Ch TAHMERO APRILS OSCAR (GR D) with 2 points - Novice: 2nd x 1.
163. Anne True's WILLOWBROOK ARDAL NESLON CDX JDX ET ADX (GR B) with 2 points - Novice: 3rd x 2.
177. Lucinda Brown's AXTON STRATHESK (Lab B) with 1 points - Novice: 3rd x 1.
177. Neville Green's REVEIRTER WINE SHIRAZ (Lab D) with 1 points - Novice: 3rd x 1.
177. Alison Jennings' SUNHUNNI SUNNYS JESS (GR B) with 1 points - Novice: 3rd x 1.
177. R&D McCann's TOPNOTCH LETS ELOPE (GSP B) with 1 points - Novice: 3rd x 1.
Colleen Davis
 
Posts: 106
Joined: Thu 23 Sep 2004 7:55 am
Location: Newcastle

Return to 2008

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron